Viimeinen mahdollisuus nyt: Karkit & suklaa 20% OFF voimassa 1.6.2026 asti
Ladataan
20
Deal
Lyhyt päivämäärä
Happy Suklaa Appelsiinilla 79% LUOMU 40g
✔ Herkullinen suklaa
✔ Appelsiinin maku
✔ Luonnonmukaiset raaka-aineet
4.59 € /
3.67 €
3.77 €
3.77 €
Vrg.pris:
Happy Suklaa Appelsiinilla 79% LUOMU 40g
Happy Suklaa Appelsiinilla 79% LUOMU on ylellinen tumma suklaa, joka yhdistää täyteläisen kaakaon maun raikkaaseen appelsiinin vivahteeseen. Tämä luomusuklaa on vegaaninen ja valmistettu luonnollisista raaka-aineista, joten se sopii kasvipohjaiseen elämäntapaan. Täydellinen pieni arjen hemmotteluhetki tai huomaavainen lahja jollekin tärkeälle ihmiselle. Suklaa on maidoton, soijaton ja gluteeniton, joten se sopii moniin eri tilanteisiin ja ruokavalioihin.
Kookospalmusokerilla ja muilla luonnollisilla makeutusaineilla makeutettu Happy Suklaa Appelsiinilla 79% LUOMU tarjoaa tasapainoisen makuelämyksen, jossa yhdistyvät rakkaus makuun ja kestävä kehitys. Nauti suklaan pehmeästä rakenteesta ja anna appelsiinin hedelmäisyyden täydentää jokainen suupala!
| Käsittely: | Maustettu |
| Muoto: | Kokonainen , Levy / Patukka |
| Määrä - Bundles: | 1-pack |
| Ominaisuudet: | Ei puhdistettua sokeria , Gluteeniton , Luomu , Maidoton , Soijaton , Vegaaninen |
| Sertifikaatti: | EU Organic |
| Säilytys: | Ei suoraan auringonvaloon , Ruokakomero (kuiva & viileä) |
Valmistaja
Rekisteröidyt yhteystiedot tuotteen valmistajalle.
| Nimi | Lovechock B.V. |
|---|---|
| Address |
Archangelkade 30 1013 / Amsterdam |
| Maa | Netherlands |
| Sähköposti | info@lovechock.com |
| Kotisivu | www.lovechock.com |
Arvostelut
Keskiarvoluokitus 0 / 5 Arvioiden määrä 0
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Ingredienser/Ingredients/Zutaten/Ainekset: (SE) Kakaomassa*, kakaosmör*, kokosblomnektar*, apelsinbitar* (15%), emulgeringsmedel (solroslecitin), naturlig apelsinarom, vaniljpulver. Minst 79% kakaohalt. (GB) Cocoa mass*, cocoa butter*, coconut blossom nectar*, orange pieces* (15%), emulsifier (sunflower lecithin), natural orange flavour, vanilla powder. Minimum 79% cocoa solids. (D) Kakaomasse*, Kakaobutter*, Kokosblütennektar*, Orangenstücke* (15%), Emulgator (Sonnenblumenlecithin), natürliche Orangearoma, Vanillepulver. Mindestens 79% Kakaoanteil. (DK) Kakaomasse*, kakaosmør*, kokospalmenektar*, appelsinstykker* (15%), emulgator (solsikkelecithin), naturlig appelsinaroma, vaniljepulver. Minimum 79% kakaobestanddele. (FI) Kaakaomassa*, kaakaovoi*, kookospalmusokeri*, appelsiinipalat* (15%), emulgointiaine (auringonkukkalesitiini), luonnollinen appelsiiniaromi, vaniljajauhe. Vähintään 79% kaakaopitoisuus. *Ekologisk råvara/Organic ingredient/Ökologische Zutat/Økologisk ingrediens/Luomuraaka-aine. | |
Allergener/Allergens/Allergene/Allergeenit: | |
Tillverkat i/Made in/Hergestellt in/Fremstillet i/Valmistettu: | |
| Näringsvärde per 100g/Nutritional values per 100g/Nährwertangaben pro 100g/Næringsindhold per 100g/Ravintosisältö per 100g: | |
| Energi/Energy/Brennwert/Energi/Energiaa: | 2410kJ / 581kcal |
| Fett/Fat/Fett/Rasva: | 46g |
| - varav mättat fett/of which saturated/saturated fatty acids/mættet fedt/tyydyttynyttä: | 27g |
| Kolhydrater/Carbohydrates/Kohlenhydrate/Kulhydrater/Hiilihydraatteja: | 33g |
| - varav sockerarter/of which sugars/davon Zucker/hvoraf sukker/joista sokereita: | 27g |
| Protein/Protein/Eiweiß/Proteiini: | 5g |
| Salt/Salt/Salz/Suolaa: | 0,17g |
Förvaring/Storage/Lagerung/Opbevaring/Varastointi: | |